3 Şubat 2018 Cumartesi

Gabrini Cosmetics Ultra Waterproof Eye & Lip Pencil


Geçtiğimiz günlerde Gabrini Cosmetics 'den aldığım bir kargodan bahsetmek istiyorum sizlere. Daha önce aldığım kargo yazımı okumak için TIK TIK
Gabrini ürünlerini çok başarılı buluyorum özellikle highlighter ı vazgeçilmezim oldu.

Çocukların kuru kalemlerine benzer bir ambalajda olması çok hoşuma gitti. Üzerinde suya dayanıklı, hem göz hem de dudak kalemi olarak kullanılan bir açıklama vardı. İçerisinde 6 farklı renkte bulunan kalemleri merakla çıkardım paketinden. 


Açar açmaz kapaklarını açtım. Kremsi kıvamda gözüküyordu. Bu en sevdiğim kalem şekli ama bunlarda da eğer çok yumuşak olursa uygulama zorluğu oluyor. O yüzden denemeden karar vermek istemedim. Eğer kıvamında ise çok kullanışlı oluyor.
Beyaz, nude, pembe, kırmızı, kahverengi ve siyah renkleri vardı. Tonlarını ve renklerini merak ettiğim için hemen kolumda swachladım. Yukarıdan aşağı doğru numaraları;
02
12
14
16
24
01
Ben dudağımda 14 numara olan pembe rengini önce kalem gibi uygulayıp, sonra ruj gibi sürdüm. Ve bayıldım. Bir kere kalemleri ruj gibi kullanınca dudakları kurutur genelde üzerine ben bir lip balm ya da kremsi bir ruj geçme gereği duyarım. Bunda öyle olmadı. Kremsi yapısı sürdükten sonra da devam etti ve kalıcılığı ile de günlük rutinime ekleyeceğim bir ürün olarak benden olumlu puan aldı. Ayrıca waterproof olduğu için hem dudakta hem de göz için avantaj sağlıyor. Mutlaka bakın derim.


2 yorum:

  1. Canım harika bir yazı olmuş. Bayıldım :)

    YanıtlaSil
  2. Göz kalemlerini alerjimden dolayı deneyemedim ama dudak kalemleri çok iyiler bencede ♥

    YanıtlaSil

Tasarım:Sawako Kuronuma