19 Aralık 2018 Çarşamba

Nays Collection Ürünleri


Geçtiğimiz günlerde katıldığım lansmanlardan biri de Nays Collection firmasına aitti. Firma sahibinin slayt gösterileri ile bilgilendirildiğimiz ve bu sayede firmayı ve ürünleri tanıdığımız, bir çok blogger arkadaşımızla bir araya geldiğimiz keyifli bir gün oldu. Şahsen ben daha önce bu firmaya ait hiç bir ürünü denememiştim. İlk defa deneyeceğim için özenle hazırlanmış paketlerde her ürün grubundan ürün olması fikir sahibi olmak açısından iyi oldu. 

Gelelim firmaya ait ürün yelpazesine;
öncelikle Parfüm grubu ilgimi çekmişti. Nays'ın kendisine ait bir tane kadın ve bir tane erkek kokusu bulunuyor. Bir de esas ilgi çekici olan orjinallerini sizin de bildiğiniz 29 adet Kadın , 19 adet Erkek kokusu bulunmakta ve bunlar gerçekten muadillerini aratmayacak güzellikte. Her numara bir parfümün muadili olduğu için siz de sitelerinden kendi kokunuzu bulabilirsiniz.
Ayrıca bir diğer güzel ürünü de tam çantaya atmalık olan esans parfümler. Bunlar ucu bilyeli çok daha uzun süre kalıcı yanınızda taşıyıp, gün boyu tazeleyebileceğiniz türden pratik kokular.


Ayrıca Makyaj temizleme mendilleri ve ıslak mendilleri ve oje çıkarıcı mendilleri bulunmakta ve bu tek kullanımlık ambalajında oje çıkarıcı mendilleri özellikle tek bir mendil ile10 parmağınızdaki istediğiniz renk ojeyi, yağlı his bırakmadan çıkarmakta çok başarılı. Üstelik Asetonsuz.

Yine ıslak mendil gibi olan ilk defa bu markada gördüğüm ayakkabı parlatıcısı oldukça ilgi çekici.

Bir diğer sevdiğim ürünü ise Bamboo oda kokusu. İnanılmaz pudramsı temizlik kokan, neredeyse hiç bitmeyen bir ürün. 


Oxygen markası ile işbirliği olan bir diğer merak ettiğim ürünleri de köpüren derin temizlik ve parlaklık veren maskeleriydi. Eve geldiğimde denedim, hem köpürmesini izlemek eğlenceliydi, hem de cildi tahriş etmeden temizlemesini başarılı buldum.
Soldan sırası ile;
8 numara Erkek esans Dior Sauvage
6 numara Erkek parfüm Bleu De Chanel
18 numara Kadın parfüm Giorgio Armani Si
7 Numara Kadın esans Carolina Herrera Good Girl 

5 yorum:

  1. makyaj temizleme mendillerini ve bubble maskeleri sevdim ben..

    YanıtlaSil
  2. Ellerinize saglik.guzel bir anlatim olmus. Urunlerimizi herkes begenerek kullaniyor. Sizlerin yazilari ve deneyimleri bizler icin onemli...������

    YanıtlaSil
  3. güzel günlerde kullan. Ben de bambu kokusunu çok merak ediyorum

    YanıtlaSil

Tasarım:Sawako Kuronuma